CCcam Full Server HD

CCcam Server, CCcam Full Server, CCcam Server HD, Dreambox Server, Dreambox CCcam Server

 

Hotbird Uydusundan Yayın Yapan Yunan Paketi Novalar ( 01.08.2013 Tarihi İtibari ile ) Sistem değiştirmişlerdir.Kart - Cihaz Eşleşmesi ile Bu Yayınlar Artık Hiç Bir Serverde Açılmaz.
 
Sky Italy için 0919 ve 093b Kartları Eklenmiştir..Mükemmel Stabilite Olmasada Hiç Yoktan Mantığı ile Serverlerimizde SKY Italy SD Kanallar Açıktır.

DipNot : Server Kalitemizde Yazdığımız Tüm İbareler Bir Çok Server Satış Sitelerinde Dahil Yazdıklarımız Birebir kopyalanmaktadır.Kopyaların asıllarını yaşatacağı düşüncesine inanarak çok ciddiye aldığımızı söyleyemeyiz.Ancak bazı yanlış anlaşılmalara açıklık getirtmek adına belirtmekte fayda var..Bizim serverimiz kesinlikle alanının en iyisi , yazdığımız her ibare doğru ve günceldir.. Peki sizin Uydu alıcınız ?

Serverlerimiz VU+ , Dreambox , Gigablue , Atlanta , Korax vs.. Gibi CCcamın Stabil Çalıştığı Cihazlarda Sorunsuzdur..Ancak Next , Baff , Hiremco vb.. Cihazınız Var ise elbette CCcam Serverimizden Yararlanabilirsiniz.Ancak Cihazınızın Yazılımından kaynaklı kopmalar , kırılmalar veya Donmalardan elbette biz sorumlu olamayız..Bunu Her pakette yapmaz elbette ama bazı sistemlerde ( Örn : NDS.. ) kopmalar tamamen cihazınızın yazılımından kaynaklıdır...Lütfen Bunu Dikkate alarak server satın almanızı tavsiye ederiz..Zira Örnek Next Dobratech cihazınız var ve tüm yayınların herhangi bir CCcam server ile sorunsuz , kopmasız , donmasız bir şekilde çalışacağını iddaa etmek dürüstçe olmaz..

ÜCRETSİZ SERVER Hikayeleri Bizde Yoktur..!Ücretsiz diyip belirttiğimiz Kanalları İzlemede Sorun Yaşatmaktansa ;

Sadece 6 Aylık 100 TL , 1 Yıllık 175 TL ödeyerek size burada gördüğünüz Tüm Paketleri Takılmasız,Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde Açılma Garantisi Veriyoruz.
Dünyanın En Büyük CCcam Serverlerine Sahibiz..Serverlerimiz Linux PC Fedora Serverlerdir.UPS Sistemi Sayesinde Elektrik Kesintisinden Etkilenmez.7/24 Onlinedir.
Dreambox Uydu Alıcıları + Linux İşletim Sistemli CCcam Destekleyen Diğer Tüm Uydu Alıcıları ( Vu+,INPAX , HDBox , AtlantaHDBox ,MediaLink,Hiremco, SkyBox,Next TigerHD,Next 2000 HD , Next DobratechHD vs..) Bu Hizmetten Yararlanabilirler.

 

Serverlerimizin İnternet Bağlantı Hızı 1Gbit ( Normal Bir VPS serverin 10 Katı )Olup Dünyada Daha Hızlı ve Gelişmiş Bir Sistemi Yoktur.

HOTBIRD ( 13.0°E )

Sky İtalia
Polsat Full SD ve HD
Cyfra+ Full SD ve HD
Bis TV SD ve HD

ASTRA ( 19.2°E )

Sky Deutschland FULL SD ve HD
HD +
ORF Digital Full SD ve HD
Canal Digitaal Full SD ve HD
Canalsat France Full SD ve HD
Orange France full SD ve HD
TeleSat FULL
TNTSAT FULL
Digital+ Spain Full SD ve HD
Austriasat Full SD ve HD
MTV Networks Full SD ve HD
Tv Vaalanderen

ASTRA ( 23.5° )

Kabel Deutschland
Canal Digitaal SD ve HD
SatelliteBG Full SD ve HD
Sky Link
CS Link

ASTRA ( 28.2°E )

Sky UK FullSD ve HD
View Asia Full SD ve HD
Setanta Full SD ve HD
Nollywood TV SD ve HD

BADR ( 26.0°E )

ALMAJD

EUTELSAT-EUROBIRD 16.0° E

Digitalb
Tring Digital

THOR-INTELSAT 0.8°W

Canal Digital Nordic FULL SD ve HD
Digi Tv
UPC
Rcs

INTELSAT 22°W :

Canalsat Horizons Full SD ve HD

HISPASAT 30°W

TV Cabo SD ve HD
MEO
D+ Spain

ASTRA ( 4.8° )

VİASAT

EUTELSAT - EUROBİRD ( 9.0°E )

Hello HD
MTV
Platforma HD

HELLAS SAT ( 39.0° E)

Polaris Media
Bulsatcom

NİLESAT ( 7.0° W)

Orbit Showtime (OSN)

 

INTELSAT 12 ( 45.0° E)

Vivacom TV

EUTELSAT ( 36.0° E)

DSTV Multichoice Africa
NTV Plus SD